| MihaiN1 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog cum pot sa sterg istoricul (siteuri-le pe care le-am vizitat) de pe Google Chrome
Multumesc!
Dau funda!

12 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

La intrebarile usoare Hop si ei, iar la intrebarile grele nu raspunde niciunu rolling on the floor)))))))))
rolling on the floor)))))))))))) ce amatori doamne obsedati dupa funde. se vede ce destepti mai sunteti voi, la intrebarile care sunt legate de hack sau de altceva niciunu nu stie. ce sa mai spun rolling on the floor
zbye in stil cabana

Răspuns utilizator avertizat
| daηă a răspuns:

Ei bine te bagi pe un site (oricare vrei tu) si unde e sageata de mers inapoi tii apasat pe ea si acolo o sa-ti apara " Afisati intregul istoric " dai clik acolo si sus undeva scrie " Eliminati elementele" da clik apoi o sati scrie sus " Stergeti datele de navigare" da clik apoi selecteaza elementele care vrei sa le stergi si da pe " Stergeti datele de navigare".

Nu cred ca intelegi ceva laughing dar nu`s eu cu explicatiile straight face
Sper sa intelegi ceva si sper ca te-am ajutat laughing

| gsmro a răspuns:

Intri in GChrome dai clic pe cheia aia in coltul din dreapta sus, dai clic pe "Istoric"/"History". Ti se deschide o pagina noua si ii dai clic pe "Editati elementele"/Edit elements si iti apar in stanga doua casute. Dai clic pe aia pe care scrie "Stergeti toate datele de navigare"/"Delete all browsing history". Si ai terminat...

| nononononono a răspuns:

Buna!
Apesi CTRL-H si apoi editati elemente iar apoi selectezi elementele... apesi eliminati elementele selectate apoi eliminarea elementelor a fost incheiataa!

Fundaaaa?

| Eyleen a răspuns:

Pai primul pas intrii in Google Chrome, al 2-lea pas intrii in dreapta sus, unde este o cheie [mai jos de cheie scrie ALTE MARCAJE ], al 3-lea pas cauti unde scrie Istoric(sau HISTORY daca este in engleza) si intrii acolo, al 4-lea pas. in dreapta scrie editati elemente, intrii acolo si selectezi site-urile pe care vrei sa le stergi. Sper ca te-am ajutat!

| SayMeSayYou a răspuns:

Buna...cand deschizi google chrome arata o sageata in dreapta. dai click acolo pe "goliti isotricul" si gata.usor.Succes :*

| ANDOO_1416 a răspuns:

Deschizi google chrome si dai ctrl+h si iti apar site-urile si dai la editati elementele in dreapta si apoi in stanga apare stergere elemente.

| PinkNightmares a răspuns:

Pai da clic acolo sus unde scrie history sau istorie apoi da doar un clic pe ce vrei sa stergi si da clic pe butonul "Delete" e acolo pe langa sagetibig grin... sper ca te'am ajutathappy. fundita?big grin:X

| Aleeeka a răspuns:

Apeşi pe Ctrl+H şi după dai la "Editaţi elemente..." în partea dreaptă sus cum te uiţi la pc. După dai la " Stergeţi toate datele de navigare" şi bifezi acolo ce date vrei să fie şterse.

| Roby720 a răspuns:

Ia- ti de pe google CCleaner, programul acesta iti sterga arhiva de pe internet 100%. Funda?

| Marius_7673 a răspuns:

Pai fi atent dai pe sageata sa dia back pe net la google chrome si tine apasat pe ea siti scrie nste chesti unde ai umblat si ti apasat in continuare si vezi ca este acolo scrie vizualizeaza istoricul dai pe el apoi dai in dreapta in colt scrie editeaza elementele apoi iti scrie niste casute si vei bifa acolo pe care vrei sa le stergi si asta e. sper sa-ti fi dat informatiile necesare!