| alexutzuilies a întrebat:

Ma zbat de cateva zile sa gasesc o solutie si m-am gandit ca aici ar fi bine sa caut,am cateva poze intr-un album creat de mine pe facebook, si cand vreau ca sa setez una dintre ele ca profil imi apare si in albumul poze de profil si asta ma enerveaza, nu vreau ca sa am aceeasi poza in 2 albume, adica in cel creat de mine si cel cu poze de profil.cred ca m-ati inteles si va rog sa ma ajutati, mult.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| InteresanTT a răspuns:

Pai incearca sa stergi o poza din album, dupa ce ti-ai ales una de profil. happy