| Kijk a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un mp3 difrnce MP855.Am si eu o intrebare dupa ce sa descarcat l-am pus la incarcat si cam o jumate de ora a aratat ca se incarca si dupa asta imi arata ca bateria este plina.Se poate sa se incarce asa repede?

2 răspunsuri:
| diablo a răspuns:

Da este posibil sa se incarce asa de repede avand mai multe posibilitati.
1. Bateria nu era descarcata cand la bagat la incarcat
2. Timpul de incarcare depinde si de capacitatea bateriei
3. Da nu-i nici una de mai sus exista si posibilitatea de a fia avut softwar-ul o mica eroare si sa-ti fi arata ca bateria este goala dar ea fiind plina

| 19marian60 a răspuns:

Da!(robotul ala prost nu stie ce inseamna raspunsul punctual!)