| SilviuMarian1998 a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta de ceva timp si de cateva zile nu se mai descarca bateria, imi apare mereu ca e 100%, dar dupa un timp se stinge cand ar fi trebuit sa fie 0%. Cand o bag la incarcat imi arata ca e 99% si dureaza incarcarea cat s-ar incarca de la 0 la 100%. Am incercat cu revenirea la setarile din fabrica, am stinso am aprinso si pentru putin timp incepe sa se descarce pana la 70% dupa care arata ca e tot 100%. Nu stiu daca m-am facut inteles dar sper sa fie cineva care sa stie cum se rezolva treaba asta.winking

Răspuns Câştigător
| mservice a răspuns:

Salut
Pot fi mai multe cauze. poate fii power managamentul sau bateria defecta, eu am avut o problema de genul si am rezolvat-o repede si ieftin la www.servicepclaptop.ro poti incerca, constatarea este gratuita