| David_Cristi_2000 a întrebat:

Buna TPU mi-am cumparat placa video si nu mai merge sunetl in pc si inainte fara placa mergea de ce? Dau funda

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Instaleaza driverul de la placa iar daca nu merge nici asa cheama un prieten care stie pentru ca si eu am patit-o de doua ori cum ambele placi cumparate noi. prima oara a facut un cunoscut a doua oara am reusit eu dupa instalarea driverului. Succes

| Claudiu1905 a răspuns:

Sunetul e acum pe placa video, trebuie intri la setarile audio ale pc. ului si sa-l muti pe placa de sunet. Daca vrei sunetul prin placa video ai nevoie de conexiune HDMI si fireste sa instalezi driver.ul audio al placii video aflat pe cd.ul acesteia sau pe site.ul producatorului