| anonimul234 a întrebat:

Buna TPU mi-am cumparat un card microSD de 32 GB pentru ca nu mai aveam loc in telefon si am selectat cardul SD ca locatie de stocare implicita (am telefonul in romana) si am asteptat, am vazut ca notificarea care imi spune ca nu mai am loc in telefon nu disparea asa ca m-am dus in mag. play sa imi descarc o aplicatie/joc si imi spunea ca nu am loc. Nu stiu ce sa fac pls help.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Root ca sa ai drepturi de administrator! Asta daca stii ce faci, daca nu busesti telefonul!