| Bobytza a întrebat:

Cand inchid clapita de la laptop se inchide, eu vreau sa ruleze in continuare.Ma puteti ajuta?
P.S: Dau funda

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Uite aici cum ai putea face. nu mai aberatii astia de sus care zic ca nu ai cum http://blog.videotutorial.ro/......iatinchis/
bafta!

5 răspunsuri:
| Exio a răspuns:

Se poate.Intri in Start -> Control panel -> Power Options -> Apesi Change plan settings la profilul actual ( are o bulina albastra in fata ) -> Apoi Changed advanced power options -> Si cauti power lid and lid -> Lid close action -> Si acolo setezi la On battery si Plugged in optiunea Do nothing. Sper sa fi inteles.

| Bobytza explică (pentru Exio):

Nu gasesc power option, ai putea sa imi spui pasii pentru Windows xp?

| Exio a răspuns (pentru Bobytza):

La Windows XP nu stiu pentru ca folosesc Windows 7 dar cred ca trebuie sa fie tot ceva gen " Battery Options ". Scuze nu te pot ajuta mai mult.

| alymitu a răspuns:

Nu cred ca poti. Dar merge daca iti pui mouse-ul sub clapeta, daca intelegi ce vreau sa spun. Adica intre ecran si tastatura. Eu asa fac.

Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| AlexParaschivescu a răspuns:

Sa sti ca nu poti, asa am patit si eu de multe ori.

P.S DAmi funda=)