| TheMimy a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon "Samsung champ"sunt pe frog si am o problema.am internet pe el (de asta am precizat ca este pe frog)si nu pot sa ma uit la videoclipurile pe youtube( cand vreau sa ma uit la el imi apare "continut nerecunoscut".)... ajutati-ma.
OO.si mai am inca o dilema. Cum pot face andarline-ul " _ " ca sa pot sa ma logez pe site-uri?
Dau funda carui ma ajuta repede

5 răspunsuri:
| rexxx a răspuns:

Descarca realplayer si o sa-ti meargasmug

| TheMimy explică (pentru rexxx):

Daa..inca o problema la descarcare. spune"descarcare esuata. Tip fisier neacceptat"stii care ar fi solutia?

| rexxx a răspuns (pentru TheMimy):

Incerca sa descarci miniopera si foloseste miniopera ca browser poate mere asa

| AdyLupul a răspuns:

In caz ca vei mai avea intrebari despre telefonul tau. poate te ajuta cv de pe acest site dedicat special acestui simpatic telefon!
http://samsung-champ-mobile.blogspot.com

| TheMimy explică:

Tot asa imi apare.si am miniopera.
Dar sti cum pot fare underline-ul?