| jockerass a întrebat:

Mi-am dezactivat sistemul UI de pe smartphone, ce inseamna asta si ce pot face?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Practic ai transformat telefonul într-unul cu interfață simplă, fără bări de instrumente, mai multe desktop-uri, etc. Dacă nu îți place cum arata om poți reactiva oricând din maniu la screen options.Succes

| maxb a răspuns:

Inseamna ca ai dezactivat Status Bar-ul.Ce poti face este sa-l reactivezi la loc de unde l-ai dezactivat.

| jockerass explică (pentru maxb):

Are ceva legatura cu Androidul? Am incercat sa-mi instalez aplicatii de pe Google Play de pe Pc si nu s-or instalat. Oare de ce?