| MrsDubstep a întrebat:

Mi-am dus telefonul la reparat si s-a actualizat androidul cu versiunea 4.2.2. Telefonul este un Samsung Galaxy S2 si se pare ca functioneaza mai greu touchsreenul iar tastele sunt mai mici la tastatura care ingreuneaza tastarea. Cum pot regla / seta sensibilitatea touchscreenului? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Andrei_Alexandru_2001 a răspuns:

Am si eu un Samsung S2 si l-am dus la service si si-a actualizat androidul la 4.2.2. dar nu am avut aceste probleme! Ciudat!