| GEORGE5067 a întrebat:

Buna TPU! mi-am facut doua user account dar nu merge sa ma conectez la internet de pe amandoua odata... Cand intru pe unu se deconecteaza celalalt si tot asa... Care poate fi problema?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este nici o problema! Te conectezi cu amandoua cand vei avea 2 calculatoare! Nu te poti conecta niciodata pe un site cu doua conturi in acelasi timp care folosesc acelasi IP.

| Eduard a răspuns:

Problema, e de ordin tehnic. Iti trebuie doua calculatoare pentru a folosi doua conturi diferite sau deschide doua browsere. Dar pentru ce iti trebuie? Vrei sa cresti in puncte pe site? laughing