| adelina_1810 a întrebat:

Buna TPU mi-am instalat de curand microsoft office plus 2007 si totul a fost bine sa instalat seara a mers iar dimineata cand m-am trezit am incercat sa scriu cv in word si nu mergea imi cere un anumit cod si trebuie sa se conecteze cu softwere-ul si nu merge. nu pot scrie sau face nimic va rog ajutativa imi trebuie urgent. cum pot remedia situatia? mentionez ca am instalat si dezinstalat de unte ori si tot degeaba.va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dezinteres a răspuns:

Cauta pe google open office.Este o alternativa gratuita la Microsoft office si uneori este mai "buna". Daca nu te descurci ...pm.

O zi linistita

1 răspuns:
| adelina_1810 explică:

Am nevoie de word si power point