| andy9988 a întrebat:

:* Mi.am instalat Windows 7 32 bit si am o mica problema. Nu.mi merge sunetul. Unde mai exact trebuie instalat driverul de sunet? Am descarcat de pe net numai drivere de sunet (realtek etc ) si tot nu mi merge .Le.am instalat corect pe toate dar tot nu imi merge sunetul.Ce trebuie sa fac? Va multumesc frumos daca m.ati ajuta :*

3 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Ultima solutie viabila pentru a gasi un driver, este dupa numarul de indentificare "ID Hardware".

http://programepc.net/unknown-device-cu-hardware-ids/

Mai simplu ar fi cu acest program, care sper sa te rezolve, daca nu treci la prima solutie, apoi lasa comentariu acolo cu acea serie ID Hardware si iti caut eu driverul.

http://www.programepc.com/drivergeniusprofessional-11-0-0-1112-portable/

| taken a răspuns:

Click dreapta pe my computer, manage, device manager si in dreapta la sound, video and game controlers apare un triunghi galben sau rosu daca nu ai instalat driver-ul pentru sunet.
Verifica mufele de la boxe sau casti, scoate-le si baga-le din nou.

| gogυ a răspuns:

Apesi butonul start si cauti pe acolo windows update.