| JohnRamone a întrebat:

Salut,am un PC mai vechi si de curand I-am instalat Windows XP. Am gasit CD-urile cu drivere si toate s-au instalat cum trebuie, in afara de driverul pentru sunet-Realtek AC97. Pur si simplu, merge un pic procesul de instalare, si apoi se opreste brusc si nu mai incarca nimic. Apoi da o eroare cum ca nu poate sa copie fisierele si atat. Precizez ca e destul de zgaraiat CD-ul. Ce pot face ca sa imi mearga sunetul?

3 răspunsuri:
| costel121 a răspuns:

Http://download.cnet.com/......38712.html incearca cu acest driver... e din cauza cd-ului, incearca cu driveru-ul de mai sus poate merge, daca nu merge mai cauta pe net

| JohnRamone explică (pentru costel121):

Am descarcat cateva drivere, si tot nimic. Acuma se instaleaza, totul pare ok, dar nu am sunet.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Datorita uzurii nu poti instala complet.Trebuie sa cauti un alt cd, eventual apeleaza la un depanator.