| stefaniastefi a întrebat:

Mi-am luat un Samsung galaxy trend plus si cand cand bag cablu de date in calculator imi spune: "Nu se pot gasi programe software pe pc care sa poata recunoaste dispozituvul dvs.
este necesara instalarea service pack 3, windows media player, sau a driverului usb Samsung pentru windows xp, respectiv transfer de fisiere android pentru mac os." si am instalat windows media player pe pc. Ce fac?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie sa instalezi in primul rand service pack3 pentru windows-ul xp pe care il ai.

| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza Kies din pagina Samsung.