| KyTz99 a întrebat:

Mi-am schimbat placa de bază și nu știu de ce nu-mi mai merg boxele și microfonul când le conectez la unitate. USB merge, tastatura, mousele dar boxele si mic nu. Help Me. FUNDĂ

11 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Driver placa sunet ai instalat?

| KyTz99 explică (pentru stlucian):

Nu stiu thinking

| stlucian a răspuns (pentru KyTz99):

big grin Vezi ce placa(de sunet) ai si instaleaza(o sa-ti spuna atunci daca ai instalat driverul)si o versiune mai noua a driver-ului n-are ce sa-ti strice din contra. thumbs up

| KyTz99 explică (pentru stlucian):

Nu-mi arată nimic. Asta inseamnă că nu am placă audio? http://imgur.com/J2HPgFh

| stlucian a răspuns (pentru KyTz99):

Placa audio poate fi incorporata in placa de baza de vreme ce ai mufele pentru boxe si microfon.Ce placa de baza ai si vad eu driver-ul daca e necesar.

| KyTz99 explică (pentru stlucian):

Http://i.imgur.com/nzR3d5n.png Vezi daca te ajuta

| stlucian a răspuns (pentru KyTz99):

Ala e procesorul! Click pe mainboard.S-au:
Descarca Everest Home Edition si acolo o sa vezi exact ce placa de baza ai si ai link si catre site-ul producatorului.

| KyTz99 explică (pentru stlucian):

Http://i.imgur.com/CNdhgjQ.png. La nume nu scrie nimic.

| stlucian a răspuns (pentru KyTz99):

Urmareste aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

jos video