| xAnnabelle a întrebat:

Mi s-a crapat ecranul de la telefonul meu Huawei si as vrea sa stiu daca cei de la Vodafone o sa mi-l repare, am garantie timp de 2 ani, telefonul este nou. abia 2 saptamani are. si deja mi s-a intamplat asta... Help? :< Multumesc anticipat dau funda! promitt!

4 răspunsuri:
| Toxyku a răspuns:

Daca este din cauza ta iti cere bani, daca este din cauza lor ti-l face pe garantie.

| tesparg a răspuns:

Da ti-l poate repara dar pentru asta ar trebui sa mai pui o suma de bani cam vreo 10 lei in plus

| xAnnabelle explică:

Hai nu ma inebuni rolling on the floor)

| roberttrif079 a răspuns:

O sa til repare contra cost, daca este cu touchscreen o sa iti ia o gramada de bani