| Andrr a întrebat:

Mi se face ecranu alb cu mai multe culori la monitor si nu stiu ce sa fac. Am incercat sa-l deschid dar nu s-a putut deschide. Este un Samsungwinking. Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Pai trebuie sa te duci cu el la reparat s-a cam dus imaginea este scump sa il faci mai bine cumperi altul, dar poate ti-l face cineva ieftin succes

1 răspuns:
| panteraroz40 a răspuns:

Ai stricat ceva din auntru si mie mi so antamplat dar este foarte scum sa schimbi acea piesa din auntru costa cam 4 mil