| jaladec a întrebat:

Buna am o urgenta mare! Nu mi se mai deschide telefonul ( Samsung s 2) nu stiu ce are. l-am pus la incarcat, i-am scos bateria apoi i-am pus-o inapoi si am incercat sa il deschid.

Va rog cine stie ceva sa ma ajute! Multumesc. Dau funda puncatj. ce vreti voi.

Răspuns Câştigător
| Skrillex13 a răspuns:

Am pățit și eu exact ca tine.Nu mi se mai deschidea telefonul și am fost la un specialist și mi-a zis să îmi cumpăr baterie nouă.Mi-am luat baterie, am montat-o in telefon, l-am pus la încarcat si DING, s-a deschis.Deci i-ati baterie nouă, e epuizată asta pe care o ai.

| jaladec explică (pentru Skrillex13):

Mersi de sfat happy!

| Skrillex13 a răspuns (pentru jaladec):

Da fundița nu îmi dai? puppy dog eyes