| nosound871 a întrebat:

Buna TPU mie de cateva zile pe google chrome nu imi mai merge you tube sau se incarca greu doar you tube in rest videocpliurile imi merg.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am probleme cu yt de o saptamana, mi se incarca tot dar se blocheaza la 20 30 de secunde. si pc-ul e nou si scanat zilnic, s-ar putea sa fie de la ei nu de la tine.

| terminatorers a răspuns:

Cred ca calculatorul tau este virusat si ar trebui sa iti schimbi windowsul.Mi s-a intamplat si mie(":