| smartlollipop a întrebat:

Nu imi merge microfonul! Adica, am un microfon de la o camera web care merge doar cand fac testul de sunet in Control Panel la Audio Devices. Ce sa fac? Aveam 100 de microfoane si nu mai gasesc niciunul!crying

Răspuns Câştigător
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Te sfatuiesc sa intri pe Karaoke Party (www.karaokeparty.com) sa iti faci testul de microfon si apoi sa canti ceva, si daca nici acolo nu iti merge... nu stiu inseamna ca nu iti este bun microfonul Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti cumpara unul mou
aprox100 lei (unul bun)

| smartlollipop explică (pentru anonim_4396):

Mersi, imi iau maine altul big grin