| GamesAndrey a întrebat:

Am o problema, am pc si niste casti cu microfon integrat. Problema este ca nu imi mai merge microfonul, s-a intamplat dintr-o data sa nu mai mearga si nu am idee de ce, am incercat toate posibilitatile sa ma uit daca este pe mute, daca mufa este bagata cum trebuie si nimic, am dezinstalat driverele si degeaba. Daca dau la microfon la "configure speech recognition" sau la "set up microphone" imi apare eroarea "Make sure your audio hardware is working properly and check your audio configuration in the Audio Devices and Sound Themes control panel."

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Atunci la alt pc, telefon, la frate, sora, prieten, parinti, cineva cunoscut, chiar un strain? Lucrurile se strica "brusc" dar nu chiar asa de "brusc". Pe scurt problema e hardware sau software.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat sa-l conectezi si la alt laptop sa vezi daca face la fel?

| GamesAndrey explică (pentru CM7YRE):

Nu am laptop din pacate.

| CM7YRE a răspuns (pentru GamesAndrey):

Atunci la alt pc, telefon, la frate, sora, prieten, parinti, cineva cunoscut, chiar un strain? Lucrurile se strica "brusc" dar nu chiar asa de "brusc". Pe scurt problema e hardware sau software.