| kkkk a întrebat:

De ce cand dau la mail..nu mai am conversatiile? adica nu mia pot da clik si sa vad..am doar " inbox, drafts...etc"....cum sa fac sa apara din nou? crying funda

6 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Eu stiu ca mail-ul e separat de messenger. Ce primesti pe messenger nu cred ca primesti si pe mail. Totusi mie imi aparea sub inbox drafts spam si trash contacts vezi ca trebuie sa fie undeva! nu are cum! mie-mi apare mereu doar daca esti pe tel.Ia-ti noua versiune messenger 11.5 si probabil o sa-ti mearga ca eu de ala am.

| MsBeatrice a răspuns:

NU trebuie sa dai sus la New Version email dai dupa aceea la upgrade si o sa iti apara. Funda?

| kkkk explică (pentru MsBeatrice):

Unde sus? nu gasesc.crying(

| MsBeatrice a răspuns (pentru MsBeatrice):

Scrie pe acolo sus NEW VERSION am gasit greu si eu dar fi atent ca o sa gasesti.

| kkkk explică (pentru MsBeatrice):

Pe unde pe sus? dreapta, stanga? spune-mi mai multe detalii crying(

| MsBeatrice a răspuns (pentru kkkk):

Deci intra la mailuri si tu ai versiunea veche de la yahoo mail sa inteleg din ce mi-ai zis e tu uitate sus aproape de site cu www asa si scrie cu alb micut new version... Sper sa gasesti ...eu te-am ajutat.