| Paula_Ana-Maria_1999 a întrebat:

nu mai pot trimite mesaje pe facebook pe privat sad ..imi apare mesajul : "Momentan nu mai ai permisiunea de a eefecutua aceasta actiune."..si nu merge deloc sa trimit mesaje! ce s-a intamplat? urgent! dau funda sad

8 răspunsuri:
| Wolfenstein a răspuns:

Probabil ai fost suspendată...Nu te impacienta, aceasta pauza poate dura între 2 şi 3 zile...Mai stai şi tu niţel pe bară..Nu strică.

| whatevernvm a răspuns:

Oh. iti dai seama ce tragedie? O sa mori pana maine daca nu poti trimite mesaje pe facebook.sad Condoleante!

| Paula_Ana-Maria_1999 explică (pentru whatevernvm):

Pana maine? era bine..nu mai pot trm de mult..Nu am specificat cand mi-a aparut mesajul...

| whatevernvm a răspuns (pentru Paula_Ana-Maria_1999):

Reclama-i pe facebook, poti.

| justaweirdgirl45 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Dar eu nu am avut voie sa comentez la poze. Este o eroare facuta de Facebook. El crede ca esti un hacker, asa ca te-a blocat din a face unele actiuni.Dar in curand ti se va termina "pedeapsa" si vei putea trimite din nou mesaje. happy

| MichelleWilson a răspuns:

Trebuie sa astepti happy
Uneori facebookul are asa probleme happy

| Barb_Alin_2001 a răspuns:

Eu nu pot sa trimit mesaje de aproape 2 ani si nu stiu ce sa fac imi spune ca functia ție blocată pe o perioada nedefinita de timp