| mlaza a întrebat:

Nu stiu daca categoria este buna, dar na. Am nevoie de un cont de instagram... sa aiba macar 500 de followeri sau mai putin/mai mult... Va rog frumos! Nu conteaza ce poze are sau ce are, atat cer, un cont. va rog frumos sa nu imi spuneti "Lucra pentru el" sau chestii de genul, unde scrieti voi jos e raspuns, nu intrebari, eu pun intrebarea chiar acum. Va multumesc foarte mult! Va rog sa-mi dati contul in privat mesaj.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine iti faci tu contul tau cu followers pe el? Daca ma apuc acum de un cont, pana diseara fac 2000 de followers. Nu e chiar asa greu, bafta.