| LoCkEd02 a întrebat:

Buna TPU. Nu stiu daca e tocmai locul potrivit unde am postat dar totusi sunt deja ingrijorat. Astazi m-am jucat bine mersi pe PC-ul meu una alta si dintr-o data vad ca se misca greu. Ii dau eu restart la fel, inca un restart tot asa, la urmatorul restart deja nu ma mai lasa sa intru in My Computer pur si simplu se blocase de tot si imi aparea clepsidra aia. M-am uitat la ledul acela rosu de la hdd si nu mai palpaia sta constat aprins. Va rog un sfat ceva.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ori reinstalezi sistemul, ori intri in
"Safe mode", "system restore" si refaci sistemul la o data cand mergea bine.
Ce sistem ai?

| Birlik65 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul, ti-ai luat sigur un mare virus! SUCCES!

| LoCkEd02 explică:

Totusi am un sistem pot spune eu decent.

CPU: Intel Dual Core E6300 2,8 ghz
RAM: 4 GB Ram
HDD: 320 GB Sata I
GPU: nVIDIA 9500 GT
Sursa: 450 w DELUXE.

| razvan_4238 a răspuns:

Si eu am patit la fel cred ca hardul ti de vina ai noroc ca ai calculator ca laptop is scumpe