| Tudor4645 a întrebat:

Bună TPU, nu știu de ce dar calculatorul meu nu mai pornește, uneori când îl aprind face in ultimul hal, ledurile se aprind, pe monitor apare în colțul din dreapta sus apare RGB și după în centru apare Mod economic, trebuie sa mentionez că are vreo 8 ani și nu vrea să a se stingă doar dacă il scoate cineva din priza.

1 răspuns:
| sofiaaaa001 a răspuns:

Mai mult ca sigur computerul tau nu mai functioneaza din cauza ca este prea vechi. din moment ce nici macar nu se poate stinge decat scos din priza. nu prea cred ca ai ce sa ii mai faci