| Winners10 a întrebat:

Nu stiu sigur daca cred ca m-a blocat cineva pe Facebook pentru ca daca o caut nu o mai gasesc in lista de prieteni si nici la cautare de profil. Nici comentariile de mi-lea last nu mai sunt si nici in messenger mesajele vechi nu le mai am ( desi alea stiu ca ar trebui sa ramana chiar daca iti da block ).
Deci in conecinta... Sunt blocat sau nu? crying

4 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ori esti tu blocat ori contul ei a fost dezactivat. Incearca sa intri sa vezi de pe contul altcuiva, daca exista atunci te-a blocat.

| Winners10 explică (pentru andreia67):

Si nu pot lua nicicum legatura cu ea de pe contul meu?

| andreia67 a răspuns (pentru Winners10):

Nu.

| Winners10 explică (pentru andreia67):

Este posibil sa fie si ceva virus? Pentru ca nici pagina de la Facebook nu o mai arata cum trebuie nici pozele... si eu stiu?