| Addutzssa a întrebat:

O intrebare urgenta. Mi-am cumparat un telefon nou. Samsung GT5300. Nu stiu ce i-am facut. I-am bagat cablul de date [ USB ] si dupa ce l-am scos, mi-a aparut, cand am vrut sa apelez, aceasta : "Limita ACM a fost depasita". Va rog, raspundeti-mi, e urgent. Nu pot apela! HELP! Funda celui/celei ce ma ajuta! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Contellecv a răspuns:

Du-te la operatorul de telefonie de unde l-ai cumparat si te ajuta sigur.

1 răspuns:
| thegame9 a răspuns:

Buna! Am cautat pe google si singura chestie pe care am gasit-o e:"aveti restrictie de la operatorul dvs, contactati-i telefonic" dp site.ul asta http://samsung.yourphone.ro/Detalii-Samsung-Galaxy+Y+S5360+Grey.html