| Alexx7721 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am luat un HTC DESIRE 300 si sunt foarte multumit de el, pana cand am bagat cablul USB in pc. Dupa ce bagasem cablul nu imi aparuse nimic l-am scos si mi-a aparut, as vrea sa stiu si eu cum copii din pc in telefon nu imi apare nimic ceaa ce are telefonul in el. Dau funda celui ce ma ajuta. PROBLEMA E : CUM SA BAG CEVA IN TELEFON PRIN CABLUL USB NU IMI APARE NIMIC NICI UN FOLDER.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce windows ai pe pc?

| darrio2007 a răspuns:

Ti-a aparut ceva sau nu? Ca nu inteleg.Descarca de aici programul si instaleaza-l:http://www.htc.com/www/software/htc-sync-manager/

| pbsolver a răspuns:

Verifica sa ai USB debugging activat pe telefon (fa setarea cu cablul usb deconectat) USB debugging iti permite sa accesezi memoria telefonului exact ca pe un stick USB