| LucaTheodor a întrebat:

O sa imi cumpar o tableta Allview Speed City si vreau sa stiu ceva despre ea:
- merge cu stick mare ( pentru calculatoare si notebook-uri)3G?
- credeti ca daca cumpar acest stick 3G care are mufa mica si mare este bun si daca el nu trebuie formatat adica sa ii bage un specialist net-ul in el? Uitati link-ul:
http://www.dualsim.ro/......oducts.php
- costa transportul daca dau comanda de pe urmatoarele site-uri: www.allview.ro si www.emag.ro?
- este buna aceasta tableta?

Funda si va rog nu dati raspunsuri in gluma! :) :)

Răspuns Câştigător
| M3gatR0n2001 a răspuns:

Stick-ul mare mi se pare ca nu merge.Mai bbine intrebi un specialist in domeniu.

1 răspuns:
| lovkg a răspuns:

E super naspa tableta o are un prieten