| Bwăă_RobYy_1986 a întrebat:

O sa vi se para ciudat ce va spun dar. Acum 2 zile mi-am luat un telefon[Samsung galaxy Y, daca aveti careva] de la Vodafone. Si i-am rugat sa`mi incarce cartela electronic cu 10 euro, cand ajung acasa vad ca am 0. 00 euro. Nu am vorbit, nici mesaje, nu am avut datorie. nimic[Am primit mesaj ca sa incarcat telefonul]. Chiar in asa hal au ajuns cei de la Vodafone? Ce pot sa fac?:-s, Funda:*

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Du-te inapoi la magazin si explica-le ce ai patit si o sa elucideze ei misterul ca au toate tranzactile in calculatoarele lor

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fie ai dat banii gresit, fie telefonul a avut softul invechit, foarte invechit, si a incercat sa isi descarce o versiune mai noua ca sa se actualizele. Trebuia sa descactivezi updateurile astea utomate, ca sa iti fie mai usor sa identifi problema.

| LOLA33 a răspuns:

Poate le-ai dat tu numarul gresitthinking

| InvisibleTouch a răspuns:

Hello! Ce trebuie sa faci este sa mergi cu bonul pe care ti l-au dat, dovada ca intr-adevar ti-au incarcat cartela cu 10 euro. Daca nu ai bonul( desi este extrem de important)..slabe sanse sa poti face ceva insa, macar sa fii pastrat sms-ul care sa ateste faptul ca ai incarcat cartela.
P. S : stiu asta de la o persoana care a lucrat la Vodafone big grin