| Bwăă_RobYy_1986 a întrebat:

O sa vi se para ciudat ce va spun dar. Acum 2 zile mi-am luat un telefon[Samsung galaxy Y, daca aveti careva] de la Vodafone. Si i-am rugat sa`mi incarce cartela electronic cu 10 euro, cand ajung acasa vad ca am 0. 00 euro. Nu am vorbit, nici mesaje, nu am avut datorie. nimic[Am primit mesaj ca sa incarcat telefonul]. Chiar in asa hal au ajuns cei de la Vodafone? Ce pot sa fac?:-s, Funda:*

Răspuns Câştigător
| dospi a răspuns:

Pai creditul e pierdut nu ai ce face doar sa dezactivezi din setari netul si data viitoare cand iti reincarci cartela fii atent sa fie inchis netul

3 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Salut are drepate dospi... deconecteaza reteau de internet cand iti incarci creditul ca telefoanele astea til papa pe tot accesabt internetul.

| dospi a răspuns:

Vezi ca Smartphone-urile astea se conecteaza singure la net.Si eu am avut aceeasi problema si mi-a venit factura destul de mult.Intra in Setari si trebuie sa ai la Conectivitate-Retea Mobila si sa fie debifat.La mine asa e.

| Bwăă_RobYy_1986 explică (pentru dospi):

Si acum ce as putea face?

| dospi a răspuns (pentru Bwăă_RobYy_1986):

Pai creditul e pierdut nu ai ce face doar sa dezactivezi din setari netul si data viitoare cand iti reincarci cartela fii atent sa fie inchis netul