| Fundă25 a întrebat:

TPU! O vecina mi-a imprumutat aparatul ei ca sa fac ieri niste poze. As dori sa bag pozele in calculator insa nu am cablu de date. Aparatul are un card(nu din acela mic de telefoane, card mai maricel). Pot sa bag pozele din aparat in calculator folosind acel card? Daca da, spuneti-mi cum, va rog!

Multumesc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dragotta a răspuns:

Da poti

| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Poti daca ai laptop, iar laptopul are cititor de carduri. Altfel iti trebuie cablu sau daca ai cititor de carduri pe pc personal.

| flavyusR a răspuns:

Da poti.