| Emmy125 a întrebat:

Unde este carantina la antivirusul avast? Nu spuneti maintenance-virus chest ca acolo apare "maximum size of chest" si "maximum size of file to be sent" atat...
Cand am bagat cablul de date de la aparatul foto desteptul de avast mi-a sters folderul (bagat in carantina) si acum nu pot sa mai salvez pozele pe calculator. Cand intru de pe aparat se vad pozele...
Folderul cu pozele de pe card nu mai e. cand bag cablul fara card in aparat apare folderul cu pozele interne ale aparatului...

Stie cineva cum sa le salvez? Va rog!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Ai virus pe calculator si ai virusat si memoria aparatului foto.