| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Buna TPUpuppy dog eyes.
Am un telefon 6288 si vreau sa imi pun muzica pe el [ de pe pc pe telefon ]. Am cablu de date :d. L'am conectat la unitate si imi zice sa aleg un mod :
USB data cable connected. Select mode. [ am dat ok si imi apare :
1.Default mode
2.Printing
3. Data sotorage; asta la telefon]
Am ales-o pe prima si nu imi apare nimic crying(. Am intrat in My computer nimic crying(. Ce sa fac?straight face

Fuunda :d

3 răspunsuri:
| leo987 a răspuns:

Alege data storage si trebuie sa mearga. Il va vedea ca pe un stick de memorie

| TheAnswerMan a răspuns:

Descarca programul compatibil cu marca de telefon(in cazul tau Nokia). Doar atunci vei putea sa faci schimb de fisiere.
Bafta.Eu am un LG KP500 Cookie!

| titirezalexandru a răspuns:

Scoate de pe net un program pentru telefonulk care il ai
uite aici dai download si vezi daca merge cu telu tau
http://www.nokia.ro/suport/suport-pentru-produse/nokia-pc-suite/download