| Adina45 a întrebat:

Buna seara si La Multi Ani! am si eu o problema:de curand mi-am cumparat un nokia 6111 am si cablu de date.Acum apare problema:cum pot sa pun muzica pe el sau sa scot fotografii de pe el! Cum sa fac? va rog mult.Eu am incercat dar eu am doar doua optiuni: Default Mode si Printing atat.

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Păi în momentul conectării telefonului la computer, trebuie să se audă zgomotul ăla de conectare şi să-ţi apară pe ecran o fereastră. Dacă nu are Open folder şi scrie numai Default mode şi Printing, îi dai "x", apoi mergi la My computer şi acolo cauţi telefonul, de obicei scrie Disc amovibil. Dai dublu click acolo şi trebuie să-ţi apară folderele telefonului, respectiv Images, Sounds, Videos, etc... Intri la fiecare pe rând şi, cu copy/paste, iei şi pui poze, muzică, filme, etc...