| anonim_4396 a întrebat:

oare de ce dupa ce sterg istoricul si scriu din nou, apare din nou ce am sters, adica se sterge pe moment si apoi apare iar, am mozilla firefox si apoi sterg si cu cleaner. Ar trebui sa mai folosesc ceva pentru stergere completa, ceva program sau e un defect. Cateodata sterg si din c : fisierele si tot apar. Dau funda pentru sfat.

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Reinstalează-l sau încearcă Google Chrome. Eu îl folosesc și nu am avut niciodată probleme de genul.

1 răspuns:
| cryystyy a răspuns:

Daca nu anulezi istoricul sa o sa ti se intample incontinuu
deci la bara de meniu ai mai multe caregorii tu dai pe a patra caregorie(istoric) si acolo o sa-ti apara sa anulezi sau stergi istoricul sper ca te-am ajutat