| DamianTPU a întrebat:

Buna TPU.
Peste cateva zile cred ca imi voi lua iPhone 5S.
Dar intrebarea mea este: Mai merita sa imi cumpar un iPhone 5S?
Gen. este bun telefonul?
Sau. Nu s-a demodat deja?

Cine imi da raspuns bun la toate cele 3 intrebari ARE FUNDA! happy
MERCI

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

1.Da
2.Foarte bun
3.Doar snobii tin sa aiba telefoane la moda.

| DamianTPU explică (pentru TrăieşteClipa):

Atunci cred ca sunt un snob. laughing
Merci.

8 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

5s are acelasi software ca 6s sau 7.
Aceleasi functii, dar este ceva mai mic, sta mai bine in buzunar si este mai rezistent.
Bateria tine doua zile.Este imun la virusi si este foarte practic.
Din 3 clickuri faci si trimiti o poza pe mail.
La alte marci trebuie sa navighezi la propriu prin meniuri si submeniuri ca sa faci acelasi lucru.
Am avut la abonament Android si Windows Phone.Sunt jucarii pe langa IOS.Le-am tinut doua saptamani si le-am dat.

| Ady_Adrian_1998 a răspuns:

În privinta mea ihone 5s este un telefon bun... Eu am iphone 4s si e ok... Adica nu imi face fite... Sincer iti recomand sa îti iei ca si eu trag tare sa imi iau un ihone 5... Cu toata încrederea

| Alin255 a răspuns:

Te-as indemna sa iti iei Samsung galaxy j5 2016 este mai bun ca iphone, iti spun din experienta.

| DamianTPU explică (pentru Alin255):

Nu prea as crede. dar merci oricum.

| Vasile_Rodideal_1993 a răspuns:

Prietene, nici un telefon nu merită să fie cumpărat, e o nimic toată, dar dacă consideri că îți trebuie ia-l

| qpDianaaaqp a răspuns:

Mai, telefonul e bun, are memorie dar este lent, s-a demodat putin pentru ca deja toti au iphone 6-7. iti recomand sa strangi bani(daca nu ai) si sa iti iei iphone 6, face poze bune, are memorie, merge perfect, dar dezavantajul este ca se sparge repede. totul depinde de tine, gandeste-te si nu tegrabii, totusi in joc stau niste bani.
sper ca te-am ajutat!

| DamianTPU explică (pentru qpDianaaaqp):

Da. dar faza e ca vreau sa il iau de Black Friday.
Strang eu bani. dar un iPhone 6 este 2799 si de Black Friday ar fi o reducere mai deosebita. stii?
Chiar nu stiu ce sa fac.
Am un Samsung Galaxy Grand Prime. e mai bun iPhone 5S. nu?