| Aaaaaaaaandrei a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul iPhone 3GS? Merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| Iov a răspuns:

Este un telefon bun dar destul de complicat, o sa-ti provoace multi nervi pana ii dai de capat dar o sa merite. Eu iti recomand un Samsung Galaxy S 1 sau 2.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cum 3GS sh se gaseste la 800 lei iar gs1 si gs2 este cu mult peste pretul lui 3gs, eu zic sa iti iei 3gs-ul.

| Mellie00 a răspuns:

Eu am iPhone 3GS si pur si simplu il ador. Daca vrei un telefon pe care sa te joci, sa iti citesti mail-urile de pe el, sa instalezi din cele peste 400.000 de aplicatii din AppStore si multe atele, atunci este telefonul pe care-l cautai. PS: nu ai de ce sa dai banii pe un iPhone 4 pentru ca e cam la fel cu iPhone 3GS, doar ca mult mai scump.

| Dinuuu a răspuns:

Nu se merita produsele Apple in general deoarece pretul este muuuult ridicat.Cum zicea si Iov mai bine un galaxy

| Iliemariusadrian a răspuns:

De curand mi-am cumparat si eu iphone 3GS. Da chiar merita achizitonat! Spre deosebie de 3G este mult mai bun. Merg mult mai multe aplicatii, ruleaza mult mai bine. Iti spun chestiile astea pentru ca am avut si 3G si cam stiu diferentele.