| GeOrGy2110 a întrebat:

Peste cateva zile este nunta de argint a parintilor mei si la cadou m-am gandit sa fie o perna in forma de inima pe care sa pun o poza din ziua nunti lor. Cam cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

In functie de marime.cred ca va costa intre 30-50 lei

| sonya_5952 a răspuns:

In primul rand felicitari pentru initiativa. putini copii se mai gandesc la astfel de lucruri in zilele noastre. Nu cred ca ar trebui sa te coste mai mult de 30 de lei toata afacerea. desigur depinde daca vii cu pernuta ta sau o achizitionezi tot de la centrul respectiv. Eu am dat acum 4 luni pentru inscriptionarea unui ticou 26 de lei, iar poza era destul de marisoara. Take care happy