| GabiSiAtat a întrebat:

Poate a mai fost discutat acest subiect dar vreau sa stiu cum fac un stick de 4 giga bootabil cu windows xp(este in format iso) vreau un program cat mai simplu si sa fie bun.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ai imaginea bootabila a windows ului nu trebuie decat sa o copii pe stick

| GabiSiAtat explică (pentru suntserios):

Nu ma pricep in it dar daca e in format iso merge?

| GabiSiAtat explică (pentru suntserios):

Am incercat asa am apasat f6 scria usb media transit parca dau pe el dar aparea o liniuta care se misca si in rest negru si nu se intampla nimic.