| anonim_4396 a întrebat:

Poate ma ajutati si pe mine...

Am un laptop Acer Aspire E1-571 si am o problema cu scurtaturile Fn+F8(Mute) si Fn+Sagetele(Sunet+ si Sunet-).

Prima data m-am gandit sa fie o problema cu tastatura asa ca am descarcat un program care testeaza tastele si imi apareau ca toate functioneaza.

Dupa ceva timp au inceput sa-mi functioneze si apoi din nou nu-mi mai mergeau.

Va rog sa ma ajutati! sad

P.S.: Tastele functioneaza perfect, doar cand folosesc scurtaturile nu-mi merg!

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ai dintotdeauna problema sau a aparut de curand?

| ClonaHappy a răspuns (pentru laptopnews):

Cateodata imi merg combinatiile de taste, cateodata nu.
Eu am laptop-ul de o spatamana si de abia acum am observat.

| laptopnews a răspuns (pentru ClonaHappy):

In cazul asta, te sfatuiesc sa citesti manualul. Posibil sa faci tu ceva gresit! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate fi din cauza softului care este instalat pentreu acele butoane
Inta pe siteul celor de la Acer sicauta softul dupa codul care este scris pe bateria laptopului
bafta