| Georgethx a întrebat:

pot sa conectez la PC o placa video externa prin usb?
va cer parerea pentru a nu o cumpara degeaba

15 răspunsuri:
| TnT123 a răspuns:

Buna1! Ma-m uitat la majoritatea raspunsurilor lu petrariu alex si sun date aiurea, si placa video o conectezi la Pc cu un driver pentru ca asa este normal
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Bodychip1979 a răspuns:

Poti sa imi dai link-ul sa o vad si eu si iti zic dupa aia

| Georgethx explică (pentru Bodychip1979):

De la placa?

| Bodychip1979 a răspuns (pentru Georgethx):

Da

| Bodychip1979 a răspuns (pentru Georgethx):

Nu ti-o lua pentru ca nu ii buna ii si slaba si daca scapi pe jos un hdd sau o placa video externe nu prea mai merg
eu iti zic sa iti iei o placa video inerna adica aceia care o puii pe placa de baza ca ii mai sigur

| Georgethx explică (pentru Bodychip1979):

Frate uitate la unitatea mea sa vezi ce mic are spatiul si mie sa nu iau teapa cu placa adica sa nu incapa acolo uitate sa vezi
https://www.google.ro/......ps?/search

| Bodychip1979 a răspuns (pentru Georgethx):

Mai bbine ia-ti una noua sau ti-o lasi asa