| loeder23 a întrebat:

Prietenul meu are o problema cu telefonul Vodafone Smart Prime 7. Tot ce stiu este ca i s-a descarcat. L-a pus la incarcat. Dupa 15 minute nu ii aparea bateria aceea pe ecran care sa ii arate cat s-a incarcat. Si nici butonul de on/off nu merge ( il tine apasat degeaba caci nimic nu se intampla ). L-a tinut la incarcat 4 ore si nimic, desi stiu ca un telefon ajunge la 100% baterie in doar 2 ore. Va rog, spuneti-mi ce trebuie sa faca si care este problema. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Du-l prietenul tau la un magazin de telefonie mobila VODAFONE si sa vorbeasca cu dealerul de acolo si sa le ajute cu ce trebuie facut! Poate il trimite in reparatie cu certificatul de garantie valabil!

2 răspunsuri:
| vlad1000 a răspuns:

Garantie happy

| InfinitulNegru725 a răspuns:

Sa încerce sa își scota bateria si sa o puna din nou, eu am pățit problema asta cu butonul de on / off si a mers butonul din nou ( eu am Vodafone Smart mini 7 ) si sa fie atent la încărcător ca înseamnă ca nu merge bine, sa încerce diferite poziție in care își pune telefonul si asta merge la telefonul meu când nu se încărca.