| Teaca_Vlad_1996 a întrebat:

probabil ca ati auzit de aplicatia phyre sau chiar o folositi. Cel mai bine e daca o folositi.
Am depus suma de 120 de lei, dar nu am folosit-o. Stiti cum se poate retrage acea suma? Pe site-ul lor precizeaza :
"Poți să-ți retragi banii înapoi oricând.
Te vei îndrăgosti de phyre, nu avem nicio îndoială, dar dacă există vreun motiv pentru care dorești să îți primești banii înapoi, atunci ești liber să o faci oricând dorești, fără niciun fel de taxe."

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un atm(taxa de 5 lei
) daca ai card de la ei, daca nu trebuie sa iti comanzi unul(alti 45 de lei). Sau faci o plata online la un site care accepta phyre.

| Teaca_Vlad_1996 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru idee, am si vorbit cu un reprezentant de acolo si mi s-a spus ca se poate si o rambursare in contul bancar. daca nu se accepta rambursarea o sa comand cardul fizic la 25 de lei si asta e, macar primesc o parte inapoi

1 răspuns: