| Rubi91 a întrebat:

Pun aceasta intrebare pentru a va cere sfatul. Vreau sa imi cumpar un laptop la mana a 2-a...si la un pret rezonabil.Am inceput sa caut pe okazii, am gasit la 4, 5, 6 milioane, laptopuri destul de ok. Ce imi recomandati, site-uri sau orice? Ce laptopuri imi recomandati? As prefera samsung.MS.Funda pentru cine ma ajuta.

1 răspuns:
| Andaiulia a răspuns:

Mai bine ia-ti unul nou.pentru ca in cel vechi nu ai de unde sa stii daca este foarte bun.si o sa incepi sa bagi bani in el mai mult decat dai pe unul nouwinking