| Muflex a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop performant! Am un buget in jur de 30-35 de milioane! Dati-mi exemple de laptopuri performante la acel pret! Si site-ul de unde pot sa il cumpar.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

La 35 de milioane ia-ti un Alienware!

| mimikafrumusika a răspuns:

Eu am un laptop Toshiba de 3000 de lei si e foarte bun.Iti recomand sa-l iei de la un magazin si sa verifici acolo daca merge.E mult mai sigur.

| comy3se a răspuns:

Iti recomand un Sony vayo!
merita banii!
succes!

| Nyckol a răspuns:

Deci.si eu mi am cumparat acum 3 luni un laptop.Nu l am cumparat de la mine din oras. Tata are un prieten care i-a zis sa intre pe emag.ro si acolo va gasi tot felul de laptopuri bune l a diferite preturi.Em am un laptop Dell.pe care am dat aprozimatic 24 de milioane:d... fundita?

| QRton a răspuns:

Vrei sa spui 3000-3500 RON?

| Roxanel_9459 a răspuns:

Aici este blogul meu : am scris un post special pentru laptopuri :) http://www.roxanel.ro/calculatoare-hardware/ce-laptop-sa-cumparam/