| oananecula a întrebat:

Buna TPU. Recent am luat o tableta SAMSUNG Galaxy tab 2 7.0 p3110. Toate merg bine... Asphalt 6, FIFA 12, Heroes and ORDERS&CHAOS, toate asta gameloft si glu. mai mari. Am o problema si dau FUNDA!
N-am memorie! Am 4g liber din 8g care ii da tableta, si cand intru in FISIERELE MELE, imi apare SDCard, cea ce inseamna ca citeste ca un cardSD, si totusi are mufa de CARD SD(micro)
Daca voi cumpara un card SD si il voi baga in tableta va merge?

DIN NOU DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Dap, cu siguranta, ia-ti un card cu incredere.
PS: ca un tip&trick asa asigura-te ca ii faci o formatare totala inainte sa-ti pui cardul pentru ca toate informatiile aplicatiilor se stocheaza pe SDCARD

Răspuns utilizator avertizat
| CatalaG a răspuns:

Iti citeste cardul doar daca cumperi un microsd de maxim 64gb