| madaadam a întrebat:

Buna TPU recent mi-am luat un telefon samsung c3530 si am observat ca pot acesa internetul si chiar pot sa ascult muzica de pe youtube oare toate acestea sunt pe gratis? mentionez ca nu am deloc centi si ca sunt pe orange.Si daca nu am acum centi imi poate retrage orange cand imi reincarc (daca totusi internetul nu e gratis ) P. S nu sunt pe abonament! RASPUNS CAT MAI REPEDE POSIBIL... funda+vot celui mai explicit raspuns multumesc!

3 răspunsuri:
| dracidus a răspuns:

Nu. Daca nu mai ai deloc centi, inseamna ca ai o extraoptiune activata care include si internet. Iar de retras bani, cu siguranta nu ti-i poate lua pe urma...

| d3nisa202 a răspuns:

Nuuu esti ep gratis > Eu curand mi-am luat un Samsung galaxy mini si numai daca te contectezi prin wireless, astfel platesti.Si eu am navigat nestiind ca se palteste, dar am facut un "test" si am vazut ca de fapt intrem ep internet de al ei. Adica o sa platesc ceva in plus luna asta. Dar ei nu te anunta. O fac intentionat ca sa platesti. Oricum crerzi sau nuwinking Bafta:*

| madaadam explică (pentru d3nisa202):

Da dar eu nu sunt pe abonament. si tot platesc?